KURUMSAL

Norton Clipper ile tüm kesme, delme, taşlama ve zımparalama işleri için, yapı ve inşaat sektörlerine tek adres gösteriyoruz. Büyük ölçekli inşaat mühendisliği projelerinden toplu konut projelerine kadar uzanan geniş bir hizmet aralığında size inşaata yönelik en iyi performansı sergileyen, en güvenli makine, kesici ve aşındırıcılarla donatabiliriz. Bu sayede hem sürdürülebilir bir çalışma ortamı yaratmış hem de personelinizin konfor düzeyini artırmış olacaksınız.

Norton Clipper, dünyanın ilk lazer kaynaklı elmas kesicisini üreterek yapı ve inşaat endüstrisinde devrim yaratmıştır. Hastane, okul, ofis, yerleşim yeri ve şehir merkezleri gibi gürültü konusunda hassasiyetler olabilen yerler için harika bir çözüm olan ödüllü sessiz kesicilerimiz; elmas gereç üreticiliğinde son devrim olan ve yüksek konfor, rakipsiz performans, daha az enerji üretimi ve tüm rakiplerini geride bırakan yüksek güvenlik sağlayan 'İnfiltre Edilmiş Yüksek Yoğunluk Teknolojisi(i-HDTM)' ile yenilikler yaratmaya devam ettik.

Bunların yanı sıra Norton Clipper en yaygın yüzeylerdeki kesme işlemlerine yönelik en fazla elmas gereç çeşidine sahiptir. Bu yüzeyler arasında demirli beton, granit, fayans, taş ve asfaltı sayabiliriz. Norton Clipper ayrıca duvarcılık, zemin, fayans ve el testereleri, karotlu delme ekipmanı, zemin taşlama ekipmanı ve elektrikli kazıma aletleri de sağlamaktadır.

VİDEOLAR

KATALOG VE BROŞÜRLER