KURUMSAL

Saint-Gobain Aşındırıcılar olarak biz müşterilerimize daima kulak vermekteyiz. Geri bildirimlerini dikkate alıyor ve hayatı daha iyi kılacak çözümler üretmeye devam ediyoruz.  Sonuç olarak, Norton Quantum3 taşlama taşlarındaki son teknolojidir; patentli seramik kum ve daha sağlam bir bağlayıcı kullanılarak uzman Ar&Ge ekibimizce geliştirilmiştir. Aşındırıcı bilimindeki bu gelişmeyle Norton Quantum3 kullanıcılarına 3 ana fayda sağlamaktadır: 

Norton Quantum3; sağlamlığı sayesinde taşlama işlerini kolaylaştıran ve daha uzun süre kullanılabilen bir üründür. Hasas şekil verilmiş kuma sahip taşlar, daha yuvarlak kumlara sahip olan Norton Quantum3 ‘den daha farklı bir his veriyor. Sivri kumlar daha yüksek kesim hızı ve daha yüksek kontrol imkanı sağlıyor. Bu taşlar malzeme üzerinde ne yönde kullanılırsa kullanılsın kapma veya gömülme yapmamaktadır. Bu taşlar malzeme üzerinden talaş kaldırırken kayıp giderler. Bunun bir diğer anlamı da daha az güç ve enerji sarf ederek daha çok iş yapılabildiğidir. Daha pürüzsüz bir his. Daha iyi kontrol. Konfor artışı.

Norton Quantum 3 tüm dünya genelinde endüstri piyasalarında devrim yaratmıştır.

Kaynak, Petrol & Gaz, tersane, metal imalat, çelik konstrüksiyon ve mühendislik uygulamalarında kullanım için ideal üründür ve ilk müşteri geri bildirimleri olumludur: “bu taş bizde kalabilir mi..? Etkilendim” sık alınan bir geri bildirimdir. Ve bu şaşırtıcı değildir, Quantum3 günümüzde operatörlerin sık karşılaştığı bir çok sorunu çözmektedir: düşük verimlilik ve yavaş ilerleme, yüksek işletme ve işçilik maliyeti, uzun çalışma süresi ve yüksek titreşim dolayısıyla oluşan sağlık ve güvenlik problemleri...  Yeni aşındırıcı teknolojisiyle Quantum3 performans, kullanım ömrü ve konfor konularında öne çıkmaktadır. 

 

VİDEOLAR

KATALOG VE BROŞÜRLER